تبلیغات
قــهـــــوه تـــلــــخ
درباره سریال
موضوع :


سه شنبه 28 مهر 1388 - 03:53 ب.ظ

مهران مدیری ساخت مجموعه جدید خود با نام «قهوه تلخ» را در لوکیشن سابق شب های برره آغاز کرد. پخش این سریال از اول آبان ماه آغاز می شود.
به گزارش فارس، مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» در 90 قسمت 40 دقیقه ای برای پخش از شبکه سه سیما ساخته می شود و بر اساس برنامه ریزی ها، قرار است پخش آن از اول آبان ماه آغاز شود.
بنابراین گزارش، این سریال از مضمونی تاریخی برخوردار است و داستان های آن در یک کاخ می گذرد که ساخت این لوکیشن آغاز کار مهران مدیری را به تعویق انداخت.
به گزارش فارس، «مهران مدیری» و «سیامک انصاری» این بار نیز ایفاگر شخصیت های اصلی «قهوه تلخ» هستند و داستان این سریال درباره مورخی است که در مرور خاطرات تاریخی خود، هربار دچار مسائلی می شود که این مسائل داستان های سریال را رقم می زند.
در مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» که به تهیه کنندگی «مجید گلیان» و «حمید گلیان» ساخته می شود بازیگرانی نظیر سیامک انصاری، علی لک پوریان، آرام جعفری، سحر زکریا، الیکا عبدالرزاقی، سحر جعفری جوزانی، هادی کاظمی، نادر سلیمانی، بیژن بنفشه خواه، یوسف صیادی، فلامک جنیدی، سعید پیردوست و ... ایفای نقش می کنند.
داستان های مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» توسط امیر مهدی ژوله و خشایار الوند نوشته شده است.


برچسب : آزاده مهدی‌زاده (ژوزفین/ندیمه كاترین) و شقایق رحیمی (ملیح السلطنه/ همسر دامبول السلطنه), امیرفرزام دهنوی (سرباز نظمیه), بهشاد مختاری (مخبرالدوله سرسعدی), بیوك میرزایی (تیمور), بیژن بنفشه‌خواه (بیخودی الملك/ پسر صدراعظم), جواد عزتی (پدر اتابك), حمید كاشانی (شكوفه/ میرغضب), دریا امینیان (منیژالسلطنه/ همسر داموس الملك), رامین پورایمان (دائی اقبال خان/ اداره سور و سات همایونی), سام نوری (معلم زبان فرانسوی), سحر جعفری جوزانی (رویا/ دختر صدراعظم/ ناز خاتون), سحر ذكریا (لعبت الملوك/ دختر پادشاه), سعید پیردوست (پهلوون مشیر/ قهوه‌چی), سیامك انصاری(نیما / استاد تاریخ/ مستشارالملك), شیما مومنی (كنیز السلطنه/ همسر بلدالملك), طرفداران مهران مدیری, طنز, عکس بازیگران سریال قهوه تلخ, عکسهای جدید سریال قهوه تلخ, عکسهای سریال قهوه تلخ, فلامك جنیدی (كبوتر/ زن سرآشپز), قهوه تلخ, محمدرضا هدایتی (پادشاه/ جهانگیر شاه دولو), مهدی ناطقی (سرباز نظمیه), مهران مدیری, مهران مدیری (بلوتوس), هادی كاظمی (توپولوف/ برادر كاترین/ باباشاه حشم‌دار), هواداران مهران مدیزی, وبلاگ مهران مدیریداستان مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» در واقع تقلید از قصه‌ای است که برای اولین بار در سال ۱۳۳۷ در مجله اطلاعات جوانان و بار دوم در سال ۱۳۵۰ در مجله فردوسی با عنوان «ماشاءالله‌خان در بارگاه هارون‌الرشید» به چاپ رسید و در سال ۱۳۵۴ به صورت کتابی با همین عنوان به قلم «ا.پ.آشنا» یا همان «ایرج پزشک‌زاد» (متولد ۱۳۰۶) منتشر شد.

ایجاد کننده وبلاگ :
تاریخ امروز:

کل بازدید ها :

بازدید امروز :

بازدید دیروز :

بازدید این ماه :

بازدید ماه قبل :

تعداد کل مطالب :

تعداد نویسندگان :

به روز شده:javaweb
عنوان مطلب
X